Тиждень початкової школи

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 24 вересня по 28 вересня  2018 року в Бузівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ  ступенів проводився Тиждень початкової школи. Тиждень розпочав роботу згідно навчально-виховного плану р школи, у відповідності до основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх закладів України.

Мета Тижня початкової школи полягає в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів.

Форми реалізації цієї мети направлені на виявлення найбільш творчих учителів, обдарованих учнів; на виявлення кращого педагогічного досвіду, інноваційних педагогічних технологій; на з’ясування  методичних умов, що забезпечують успішну діяльність учителів.

Наша школа - це навчальний заклад, що сприяє духовному збагаченню особистості, створенню умов для самореалізації учителів та учнів у різних видах творчої діяльності, задоволення їх потреб та інтересів, вихованню духовної культури та формуванню національної свідомості.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

Розпочався Тиждень лінійкою.

До проведення Тижня учні початкових класів готувалися заздалегідь. Тому першого дня було організовано виставку малюнків «Мій рідний край – моя земля» та конкурс читців «Україна рідний край».

Переможцями у конкурсі малюнків стали

2- А клас – Коломієць М., Завертана А.

2 – Б клас – Усата П. Т., Ткаченко Д.

3 клас – Коломієць К., Пенькова М.

4- А клас – Куба В., Андрієнко В.

4-Б клас – Скоромна Я., Федорчук К.

А найкращими читцями стали:

2-Б клас – Палійчук Л.

2-А клас – Завертана А.

3 клас – Костан А.

4-А клас – Фурта В.

4-Б клас – Косюк М.

Під час великої перерви учні розважались на музичній перерві «Грайлики», а також цього дня взяли участь в екологічній мандрівці «Люби і бережи своє село»  . 

25 вересня -  День читайлика. Цього дня в кожному класі були проведені конкурси, змагання, вікторини. В 2-А та 2-Б класах учителі  Обложок Н.В. і Федоренко Л.М. провели вікторину знавців народних казок «Казковими стежинами». Найкмітливішим  у цьому змаганні були Півторак Максим та Ткаченко Діана. У конкурсі малюнків «Світ казок» найкращі малюнки були у Федоренко Т., Бондар  О., Мельник А.. Під час великої перерви провели гру-змагання  «Золоті зернини народної мудрості». Класи змагалися між собою на краще знання прислів’їв та приказок. Перемогли учні третього класу.

26 вересня – День мови. Цього дня під час проведення конкурсів, міні-вікторин, інтелектуальних шоу відбуваються перші самостійні відкриття дитини. У грі – вікторині «Весела англійська» перемогу здобули учні 3 класу Черніченко О., Пенькова М.( учитель Шульга С.Г.)

На виставці творчих робіт «Світ наших захоплень» найкращі роботи були у

2 – А клас – Головін Ю.

2 – Б клас – Косюк А.

3 клас – Коломієць К.

4 – А клас – Стецюк А.

4 – Б клас Яремчук К.

Серед учнів усіх класів початкової школи був проведений конкурс на кращий зошит  «Мій зошит посміхається». Місця розподілили таким чином:

2 - А клас – Півтора М.

2 - Б клас – Шевчук Т.

3 клас – Дзьома С.

4 - А клас – Півторак С.

4 – Б клас – Килимник О.

27 вересня – День здоров’я. Цього дня учителі четвертих класів Білоброва О.М., Завертана О.М. провели вікторину «Абетка здоров’я» . Переможцями вікторини стали Куба В., Федорчук К.

Коломієць О.В. провела ранкову зустріч у 1 класі «Комплімент від осені».     

Учні четвертих класів з задоволенням  взяли участь у спортивних змаганнях «Козацькі забави». Перше місце посіли учні 4-Б класу.      

Учитель англійської мови Завертана Т.Ю. провела веселу перерву на англійській мові « Естафета здоров’я» .        

 Учні 3 класу провели виставку саморобок «Чарівний листочок» та , на яку представили свої вироби.

28 вересня – День ерудитів. Цього дня для учнів було проведено шашковий турнір (1 місце учень 3 класу Мельничук М.).

Також у цей день був проведений конкурс «Усний рахунок із задоволенням».  Нелегкою була боротьба, адже всі старалися і намагалися перемогти. Але перемога дісталася учням :

2-А клас – Мельник А.

2-Б клас – Марчук Д.

3 клас – Гацанюк Д.

4- Б клас – Рижканич М.

4- А клас – Куба В.

Завершальним етапом Тижня було підведення підсумків та нагородження переможців «Овації найкращим»

Детальніше в цій категорії: Олімпійський тиждень »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі