День пам’яті жертв голодоморів та 85 річниця голодомору 1932-1933 років

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

24 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та 85 річниця голодомору 1932-1933 років. У цей день ми об'єднуємось у слові та молитві за Україну, ставимо свічки віри та надії. Це - знак нашої пам'яті. Це - святий вогник, який зігріє душі загиблих. Це - світло очищення задля нашого майбутнього.
З метою гідного вшанування жертв голодомору та донесення до учнівської молоді об’єктивної інформації про трагічні події української історії, 9 клас підготували і провели тематичну лінійку (класний керівник Федоренко І.Ю.). В усіх класах проведено уроки пам'яті й скорботи «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього», науково-практичну конференцію «Голодомор – це геноцид українського народу» , екскурсію до експозиції музею історії села «Голгофа голодної смерті», де презентували спогади односельчан-очевидців «Хто вижив – не забуде». Було створено панно пам’яті «Україна пам’ятає, світ визнає» , в бібліотеці підготовлено книжкову виставку «Біль мого народу», проведено мітинг-реквієм «Страшні роки моєї України». Учні та вчителі школи долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання та взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку пам'яті».
Головне, на що спрямовувалася робота, – увічнення пам’яті жертв голодоморів, патріотичне виховання молоді, глибоке усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі