Кадровий склад закладу освіти

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кадровий склад школи

N п/п

Прізвище, ім¢я та по батькові

Посада

Освіта

Категорія

Звання

 

 

 1.

Каландій Наталія Федорівна

Директор

Учитель нім.мови

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

 

 

 

2

Свиридюк Сергій Вікторович

Заступник з НВР,  учитель інформатики

Повна вища

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

3

Лавренюк Наталія Анатоліївна

Заст. з ВР, учитель зар.літ

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

«Учитель-методист»

 

 

4

Пісківець Тамара Дмитрівна

Учитель укр.мови, літ.

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

«Учитель-методист»

 

 

5

 

Мазуренко Ольга Павлівна

Учитель укр. мов. і літ.

 

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

«Учитель-методист»

 

 

6

Костівська Ірина Петрівна

Уч. укр. мов. і літ.

 

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

 

 

 

7

Шинкарська Любов Михайлівна

Соц.педагог

Повна вища

11 тарифний розряд

 

 

 

Учитель зар.літ.

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

 

 

 

8

Шульга Світлана Генадіївна

Учитель анг. мови

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

«Учитель-методист»

 

 

9

Завертана Тетяна Юріївна

Учитель анг. мови

 Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

«Старший учитель»

 

 

10

Мельничук Лілія Анатоліївна

Учитель математики

Повна вища

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

11

Приймак Наталія Михайлівна

Учитель математики

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

 

 

 

12

Криштопа Інна Іванівна

Учитель історії

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

 

 

 

13

Руденко Олена Миколаївна

Учитель біології, екол., природозн

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

«Старший учитель»

 

 

14

Стецюк Олена Леонідівна

Учитель геогр., осн.зд

Повна вища

 

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

15

Сорока Наталія Сергіївна

Учитель фізики,  ЗВ

Повна нефахова вища

Спеціаліст

 

 

 

16

Костан Оксана Анатоліївна

Учитель хімії, трудов.навч

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

«Старший учитель»

 

 

17

Федоренко Ілля Юрійович

Учитель інформ.

Повна вища

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

18

Калюжний Володимир Петрович

Учитель фізкульт.

Повна вища

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

19

Гацанюк Софія Володимирівна

Учитель музичного мистецтва

Неповна вища

Спеціаліст

 

 

 

20

Приймак Людмила Павлівна

ОДК

Учитель обр.мист

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

«Старший учитель»

 

 

21

Коломієць Ольга Василівна

Учитель початков.кл

Повна вища

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

22

 

Обложок Наталія Василівна

Учитель початков.кл

Повна вища

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

 

23

Федоренко Лілія Миколаївна

Учитель початков.кл

Повна вища

Спеціаліст другої категорії

 

 

 

24

Крохмальна Валентина Михайлівна

Учитель початков.кл

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

«Учитель-методист»

 

 

25

Білоброва Ольга Миколаївна

Учитель початков.кл

Повна вища

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

26

Завертана Оксана Миколаївна

Учитель початков.кл

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

 

 

 

27

Волошина Мирослава Іванівна

Керівник гуртка

Повна вища

Спеціаліст

 

 

 

28

Слухай Олександр Володимирович

Методист, учитель фізкульт

Повна вища

Спеціаліст вищої категорії

 

 

 

29

Шевчук Людмила Анатоліївна

Асистент учителя

Повна вища

Спеціаліст

 

 

 

30

Шевчук Людмила Миколаївна

Керівник гуртка

Повна вища

Спеціаліст

 

 

 

31

Садівська Юлія Володимирівна

Практичний психолог

Неповна вища

Спеціаліст

 

 

 

32

Лозова Галина Григорівна

Учитель початкових класів

Повна вища

Спеціаліст

 

 

 

33

Давидюк Наталія Миколаївна

Вихователь групи продовженого  дня

Повна вища

Тарифний розряд 12

 

 

 

34

Чорна Наталія Василівна

Вихователь

Неповна вища

Тарифний розряд 10

 

 

 

Детальніше в цій категорії: Підвищення кваліфікації »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі