Правила прийому до закладу освіти

До уваги батьків майбутніх першокласників!
Зарахування дітей до 1 класу Бузівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради здійснюватиметься відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року.
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану» та статті 571 Закону України «Про освіту» здобувачам освіти, які в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану в Україні чи окремих її місцевостях, оголошених у встановленому порядку (особливий період) були вимушені змінити місце проживання (перебування), залишити робоче місце, місце навчання, незалежно від місця їх проживання (перебування) па час особливого періоду гарантується організація освітнього процесу в дистанційній формі або в будь-якій іншій формі, що найбільш безпечною для його учасників.

Інструкція електронної реєстрації для батьків - https://www.youtube.com/watch?v=VgnbxIf25VY&t=1s
https://drive.google.com/.../19uqikZlaGBu0102V1G7Xsm.../view
Для електронної реєстрації перейдіть за посиланням - https://school.isuo.org/
1. Прийом документів здійснюється до 31 травня 2022 р.
2. Право на позачергове зарахування мають:
- діти, які проживають на території обслуговування,
- діти, які є рідними братами (сестрами) дітей, які здобувають освіту в закладі,
- діти працівників закладу.
3. Для зарахування до 1 класу необхідно подати такі документи:
1) заява;
2) копія свідоцтва про народження дитини;
3) оригінал медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
4) оригінал висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогічної комісії (у разі наявності);
5) один з документів, визначений пунктом 5 розділу II цього Порядку (у разі необхідності підтвердження права на першочергове зарахування) – паспорт або довідка про реєстрацію місця проживання (оригінал та копія відповідного документа).
4. Зв’яжіться із адміністрацією закладу за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи телефоном 380631210006 та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі