Субота, 21 червня 2014 00:00

Для перегляду звіту потрібно попередньо розархівувати файл, а потім відкрити документ за допомогою програми Microsoft Office Word 2010. Старіші версії програми відображатимуть файл не коректно.

П'ятниця, 20 червня 2014 00:00

День чотирнадцятий. 20.06.2014

День закриття табірної зміни

Гасло дня: «Прощаємося, але не забуваємо»

Непомітно промайнув час і ми зібралися на святковому закритті табірної зміни у пришкільному оздоровчому таборі «Джерельце». Лунали пісні, звучали вірші про табір, про літо, про чудові канікули. Діти з задоволенням взяли участь у конкурсі «Знайди солодке дерево». Переможців різноманітних конкурсів та змагань було нагороджено грамотами та подяками. Відпочинок з друзями пройшов швидко, весело та цікаво. Прощатись було сумно, але попереду веселі літні канікули, які допоможуть дітям набратися сил та вражень для подальших злетів та досягнень.

Четвер, 19 червня 2014 00:00

День тринадцятий. 19.06.2014

День бізнесу.

Гасло дня: «Буду вміти все, що треба!»

Цей день був найочікуванішим у таборі тому, що діти готувалися до нього протягом усіх попередніх днів. Вони з задоволенням щодня «купляли» роботу, а потім за отримані гроші — бузи, купували різноманітні дитячі товари на аукціоні «Один, два, три — продано». Різноманітною і яскравою була ярмарка талантів, де діти проявили неабиякі здібності, що приємно здивувало всіх. Закінчився день табірним святом «Сорочинський ярмарок».