19.06 Закриття табірної зміни

Гасло дня: «Прощаємось, але не забуваємо»

Кожен день діяльності табору Джерельце був насичений різноманітними подіями, приємними сюрпризами. Вихованці брали участь у різних спортивних змаганнях, конкурсах, вікторинах, малювали, розважалися. Непомітно промайнув час і ось ми зібралися на святковому закритті табірної зміни. Лунали пісні, звучали вірші про табір, про літо, про чудові канікули. Переможці конкурсів та змагань були нагородженні грамотами та подяками. А також діти з задоволенням взяли участь у конкурсі «Знайди солодке дерево». Ще у цей день ми відвідали Музей гармоніки у місті Жашкові. Вихованці мали змогу поринути у атмосферу музичного мистецтва, доторкнутися до старовинних музичних інструментів, та навіть пограти на деяких із них.

Прощатися було сумно, але попереду веселі літні канікули, які допоможуть дітям набратися нових сил та вражень для подальших злетів та досягнень.

18.06. День казки

Гасло дня: «З казкою ми дружимо, й не ростемо байдужими»

Не можем без казки у світі ми жити,

Бо казка нас вчить, як потрібно дружити,

Як зло подолати, як хитрих провчити.

Як чуйних і добрих, й сміливих любити.

Нарешті ми потрапили в країну Казки. Цього дня діти побували в різних казкових образах та відчули себе справжніми акторами, взявши участь у інсценізації казки «Колобок».

Також вихователь Лавренюк Н.А. провела вікторину-розвагу «З якої це казки?», під час якої діти залюбки відгадували казкових героїв, фрагменти казок, загадки. Ми виявили, що всі вихованці гарно знають казки, а найкраще Лозовий Віталій, Самар Олена, Каландій Вікторія.

Був проведений конкурс малюнків «Моя улюблена казка». Кращі малюнки намалювала Данилюк Ольга, Коваленко Анастасія.

А на останок діти побували в казковому театрі, відвідавши соціально-психологічну виставу «Разом краще: дружба, підтримка, розуміння». Кожен актор на сцені досконало знав свою роль, демонструючи таланти. Закінчилося свято казки нагородженням найактивніших учасників.

17.06 День екології та навколишнього середовища

Гасло дня: «Всі багатства нашого краю —

для людей, в тому числі і для мене»

Сонячна країна нас вітає.

В туристичний похід проводжає.

Різне відкривати, пізнавати,

Душею красу відчувати.

Згідно путівки дня медсестрою табору Н.П.Давидюк було проведено бесіду на тему: «Чим небезпечні укуси комах. Перша допомога при укусі кліща». Також діти прослухали інформаційну хвилинку «Правила безпечної поведінки під час грози».

Після бесіди діти відправилися на екскурсію до ботанічної пам’ятки Жашківщини 500 літнього дуба в селі Вільшанка. Там вихователь Обложок Н.В. провела цікаву вікторину юних знавців природи. Кращі знання виявили Каландій Вікторія, Костівська Софія, Завертана Вікторія. Після повернення до школи вихованці презентували створені у загонах колажі «Зелена стежка».

Після обіду діти прослухали цікаву розповідь «Живий свідок історії — старий ліс». А також провели конкурс пантоміми, де кращими були Лозова Валя, Обложок Софія, Прудь Анастасія.

День закінчився загальнотабірною толокою «Чисте подвір’я»