Тиждень природничих наук

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 10 по 13 березня 2015 у Бузівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень природничих дисциплін під девізом: «Вчимось цікаво — використовуєм практично»

Розпочався тиждень тематичною лінійкою «Гармонійний рух — це здоров’я». На конкретних прикладах учні 11 класу показали основні проблеми, які можуть бути при ходьбі та поставі.

Десятикласники змагалися в конкурсі «Переклади термін». Переможцями стали Фурта Людмила, Кротик Лілія, Черніченко Олександр, Завертана Яна, які швидко та точно пояснювали значення кожного терміну.

Учні сьомого класу в ході проведення ерудиціону «Про яку рослину чи тварину йдеться» виявили кмітливість та ерудицію, здогадуючись про конкретний об’єкт досліджень.

У ході вікторини «Цікава фізіологія» учні 11 класу згадали основні фізіологічні процеси, їх особливості та значення. Глибокі знання та логіку виявили Костівська Софія, Скулімовська Тетяна, Норченко Валерія та Джафарова Ельнара.

В цікавій та незвичній формі восьмикласники знайомилися з особливостями тваринного світу. В ході вікторини «Тварини навколо нас» цікаві відповіді були у Завертаного Олександра, Поважнюка Олександра, Костівської Софії, Чуднівця Дмитра.

Учні 6 класу змагали у конкурсі прислів’їв та приказок. Особливо успішними були Кротик Мар’яна, Фурта Аліна, Охота Дмитро.

Під час проведення тижня природничих наук учні нашої школи брали участь у конкурсі хімічних газет на тему: «Цікава хімія». Переможцем даного конкурсу «Хімія кави» стали – Завертана Валентина (8 клас) та Єршова Анастасія (9 клас)

У хіміко- біологічному турнірі учасниками були учні 9-11 класів. Поділившись на команди учні змагалися між собою, адже головним призом для переможця(найсильнішого члена команди) крім символічного подарунка була висока оцінка у журнал.

Для учнів 7-8 класів була проведена інтелектуальна гра з хімії «В десятку», під час якої учні давали відповіді на запитання, відгадували загадки, знаходили помилку у реченнях.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі