Тиждень математики

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Тиждень математики під назвою «Цариця математика» у Бузівській загальноосвітній школі I-III ступенів проходив з 26 по 30 січня. У понеділок було проведено лінійку на тему «Цікава математика», яку підготували учні 6-го класу та вчителі математики Мельничук Л.А. та Пасічнюк С.В. Також цього дня було презентовано математичні кросворди та вікторини для учнів 7 – 8 класів.

У вівторок для учнів 5-го класу було проведено гру-подорож «Ключі від Форту кмітливих» (вчитель Пасічнюк С.В.). Найактивнішими були такі учні : Дивак Валерія, Білоброва Анна, Ламохін Кирило, Макаровіч Ганна. Цього ж дня у 6 класі проводилася гра - подорож «У країні раціональних чисел» (вчитель Мельничук Л.А.). Слід відзначити таких учнів : Лозовий Віктор, Дивак Максим, Герасічкін Давид, Стецюк Інна.
У середу учні Стецюк Наталія(10 клас), Скулімовська Тетяна, Бзік Ірина, Норченко Валерія (11 клас) підготували інформаційні хвилинки з історії математики. Учениці 11-го класу Костівська Софія та Джафарова Ельнара презентували свої презентації на тему «Математика і життя»». Цього ж дня у 7 класі (вчитель Мельничук Л.А.) проводилося змагання розумників. Найрозумнішими виявилися Лозовий Віктор та Дивак Максим. 

В четвер вчитель Пасічнюк С.В. проводила для учнів 9-го класу засідання клубу «Хочу все знати». Переможцями стали Хуторянський Олександр та Шкільнюк Юлія. Учні 8-го класу Поважнюк Олександр, Завертаний Олександр, Шевченко Євгенія, Завертана Валентина, Мекоткіна Ганна, Костівська Софія підготували цікаві повідомлення на тему «Таємниці Піфагора».
У п’ятницю проходив конкурс математичних газет. Найкращими визначено газети учнів 11 та 6 класів. Цього ж дня було підведено підсумки тижня математики та усіх активних учасників нагороджено подарунками

Галерея зображень

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі