Тиждень самоврядування

Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає учням змогу відчути себе справжніми господарями школи і разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.

З метою піднесення рейтингу та значимості учнівського самоврядування з 21 по 24 квітня 2015 року в Бузівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено Веселковий тиждень самоврядування під девізом: «Байдужим – співчуваємо! Небайдужих запрошуємо приєднатися до нас!» Для кожного дня був визначений певний колір веселки. Це означає, що такий колір у цей день мав бути присутнім в одязі учнів та вчителів.

Першого дня тижня центром інформації було проведено опитування «Як покращити роботу учнівського самоврядування?». А центр дисципліни провів огляд-конкурс класних куточків. Найкращими визнано класні куточки 9 та 7 класів, оформлені згідно вимог.

Наступний день запам’ятався топ-шоу «Кращі вишиванки школи», яке організував центр дозвілля. У заході прийняли участь вісімдесят двоє учнів . Найбільше голосів і дипломи отримали Норченко Валерія , Костівський Мирослав , Завертана Юлія. Ці учні з гордістю можуть сказати: «Сорочку мама вишила мені…». А колектив 4 класу нагороджений дипломом «Шанувальники національного одягу». В цей день також центр науки запросив всіх бажаючих взяти участь у флешмобі «Обіймемо Україну». Учасники вишитими рушниками утворили назву своєї Батьківщини, а інші оточили їх, взявшись за руки.

22.04 проводився конкурс стінгазет «Самоврядування нашого класу» . Всі класи, крім 4-го, гарно презентували свій актив. Центр інформації найкращими визнав газети 3, 5, 7, 9 класів. В цей день також була оголошена акція «Міняємо цигарки на цукерки». Центр дисципліни приготував улюблені цукерки, щоб обмінювати їх на сигарети старшокласникам. Бажаючих не знайшлося. Тому ми думаємо, що наші учні ведуть здоровий спосіб життя.

23.04 центр праці провів засідання круглого стола «Волонтерський роботі немає меж». Волонтери прозвітували про свою роботу за навчальний рік, відзначили найактивніших, а також обговорили можливі напрямки своєї роботи. Уже традиційно центром праці проведено акцію «Меблі від жуйок очищаєм — про чистоту в школі дбаєм». Всі класи добросовісно очистили меблі у своїх кабінетах.

24.04 центр освіти організував день дублера « Учень — учитель». 5 учнів, погодивши розклад з учителями , проводили свої улюблені уроки . Вони зрозуміли, що професія вчителя вимагає дуже багато сил та терпіння.

Центр дозвілля в цей день провів хеппенінг «Роби з нами, роби як ми, роби краще нас». Найбільш активними були учні 5-7 класів.

Проведення веселкового тижня самоврядування принесло масу задоволення та позитивних вражень її учасникам. Організовуючи різні заходи, виконуючи різні ролі, учні відчули на собі, наскільки важливим для кожного є толерантне ставлення, взаєморозуміння, взаємоповага, співпраця, взаємодія між учнівською громадою та педагогічним колективом.
Байдужим – співчуваємо! Тих, хто зацікавився, запрошуємо до співпраці!

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі