Кадровий склад школи
N п/п |
Прізвище, ім¢я та по батькові |
Посада |
Освіта |
Категорія |
Звання |
|
|
1. |
Каландій Наталія Федорівна |
Директор Учитель нім.мови |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Учитель-методист» |
|
|
2 |
Свиридюк Сергій Вікторович |
Заступник з НВР, учитель інформатики |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
|
|
|
3 |
Лавренюк Наталія Анатоліївна |
Заст. з ВР, учитель зар.літ |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Учитель-методист» |
|
|
4 |
Обложок Наталія Василівна |
Уч. укр. мов. і літ. | Повна вища | Спеціаліст першої категорії |
|
|
|
5
|
Костівська Ірина Петрівна |
Уч. укр. мов. і літ. | Повна вища | Спеціаліст вищої категорії |
|
|
|
6 |
Садівська Юлія Володимирівна |
Практичний психолог | Повна вища | Спеціаліст |
|
|
|
7 |
Харченко Наталія Степанівна |
Соц.педагог |
Повна вища |
11 тарифний розряд |
|
|
|
Учитель української мови та літератури |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Старший учитель» |
|
|
||
8 |
Шульга Світлана Генадіївна |
Учитель анг. мови |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Учитель-методист» |
|
|
9 |
Завертана Тетяна Юріївна |
Учитель анг. мови |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Старший учитель» |
|
|
10 |
Мельничук Лілія Анатоліївна |
Учитель математики |
Повна вища |
Спеціаліст першої категорії |
|
|
|
11 |
Федорчук Росіна Володиммирівна |
Учитель математики |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
|
|
|
12 |
Криштопа Інна Іванівна |
Учитель історії |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
|
|
|
13 |
Руденко Олена Миколаївна |
Учитель біології, екол., природозн |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Старший учитель» |
|
|
14 |
Стецюк Олена Леонідівна |
Учитель геогр., осн.зд |
Повна вища
|
Спеціаліст першої категорії |
|
|
|
15 |
Сорока Наталія Сергіївна |
Учитель фізики, ЗВ |
Повна вища |
Спеціаліст |
|
|
|
16 |
Костан Оксана Анатоліївна |
Учитель хімії, трудов.навч |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Старший учитель» |
|
|
17 |
Пастушок Анна Олександрівна |
Учитель інформ. |
Повна вища |
Спеціаліст |
|
|
|
18 |
Калюжний Володимир Петрович |
Учитель фізкульт. |
Повна вища |
Спеціаліст першої категорії |
|
|
|
19 |
Гацанюк Софія Володимирівна |
Учитель музичного мистецтва |
Неповна вища |
Спеціаліст |
|
|
|
20 |
Приймак Людмила Павлівна |
ОДК Учитель обр.мист |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Старший учитель» |
|
|
21 |
Коломієць Ольга Василівна |
Учитель початков.кл |
Повна вища |
Спеціаліст першої категорії |
|
|
|
22
|
Шутенко Вікторія Олександрівна |
Учитель початков.кл | Неповна вища | Спеціаліст |
|
|
|
23 |
Федоренко Лілія Миколаївна |
Учитель початков.кл |
Повна вища |
Спеціаліст другої категорії |
|
|
|
24 |
Крохмальна Валентина Михайлівна |
Учитель початков.кл |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Учитель-методист» |
|
|
25 |
Білоброва Ольга Миколаївна |
Учитель початков.кл |
Повна вища |
Спеціаліст першої категорії |
|
|
|
26 |
Завертана Оксана Миколаївна |
Учитель початков.кл |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
|
|
|
27 |
Волошина Мирослава Іванівна |
Учитель трудового навчання |
Повна вища |
Спеціаліст |
|
|
|
28 |
Слухай Олександр Володимирович |
Методист, учитель фізкульт |
Повна вища |
Спеціаліст вищої категорії |
«Старший учитель» |
|
|
29 |
Шевчук Людмила Анатоліївна |
Асистент учителя |
Повна вища |
Спеціаліст |
|
|
|
30 |
Шевчук Людмила Миколаївна |
Керівник гуртка |
Повна вища |
Спеціаліст |
|
|
|
31 |
Давидюк Наталія Миколаївна |
Вихователь групи продовженого дня | Повна вища | Тарифний розряд 12 |
|
|
|
32 |
Пастушок Анна Олександрівна |
Учитель інформатики |
Неповна вища |
Спеціаліст |
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|