11 день. День спогадів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

День 11.

День спогадів

The World of Memories ~ Die Welt der Erinnerungen

15 червня 2016 року завершив роботу літній мовний табір «Дружба». Протягом 11 днів учасники працювали над удосконаленням комунікативної та соціокультурної компетенцій з теми «Я і світ» у формі різноманітних цікавих вправ, ігор, інтерв’ю, проектів та їх презентацій.

Діти мали можливість здобути необхідні мовні навички, соціалізуватись в групі підлітків різного віку, непомітно подолати мовний бар’єр, поєднати навчання із захоплюючим відпочинком, долучитись до природоохоронної діяльності, а найголовніше, - отримати мотивацію для подальшого вивчення англійської та німецької мов.   

На закриття табірної зміни «Сонце усміхається, мовний табір “Friendship ~ Freundschaft” закривається були запрошені учасники пришкільного оздоровчого табору «Джерельце». Діти продемонстрували присутнім, чого вони навчились під час перебування у мовному таборі. Вони співали німецькі та англійські пісні, інсценізували уривки з казок «Бременські музиканти» та «Спляча красуня», виконали «Танок друзів». А ще запросили усіх бажаючих взяти участь у музичних іграх та руханках “Geburtstag”, “Fliegerlied”, “Bewegung”.  Виступ учасників мовного табору мав на меті мотивувати учнів початкових класів наполегливо вивчати іноземні мови.

Після концерту усі переглянули слайд-шоу «Як це було…», згадавши найцікавіші й найприємніші моменти перебування в таборі та поділившись враженнями про проведений час. Наставники запропонували дітям заповнити анкету «Мій досвід у мовному таборі “Friendship ~ Freundschaft”.

Найочікуванішою подією дня стала екскурсія на Жашківський кінно-спортивний комплекс, під час якої учасники дізнались багато нового та цікавого.

На завершення дня діти взяли участь в інтерактивній грі «Подякуй друзям».   

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі