Тиждень патріотичного виховання

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відповідно до плану роботи школи з 03 до 10 травня 2016 року в Бузівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився Тиждень патріотичного виховання « Ніхто не забутий, ніщо не забуто!» під девізом: «Пам’ятаємо, перемагаємо!»

03 травня відбулася презентація місцевих матеріалів: «Герої не вмирають!», «Справжніми патріотами не народжуються, ними стають!», «Доля моєї родини в роки Другої світової війни», «Відгук серця». В цей день була проведена ще акція «Мак – квітка пам’яті». Учні всіх класів виготовили символи-значки для себе і своїх рідних на День Перемоги.

04 травня проведені операції «Турбота» і «Забуті могили». Учні 9-10 класів прибрали на братській могилі та побілили дерева біля обеліска Слави. Волонтери упорядкували могили вчителів та льотчиків, які загинули на території села в роки війни. А напередодні свята привітали ветеранів та учасників бойових дій.

05 травня учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі вітальних листівок до Дня Перемоги, а учні 5-11 класів у конкурсі Бойових листків. Відзначені роботи 1-А , 1-Б, 5, 6, 8, 10 класів. 11 клас не взяв участі в конкурсі.

Цього дня представники 5-11 класів демонстрували свою майстерність художнього читання поезій на тему «Ми вдячні Вам за мирне небо!»

І місце – Завертана Яна (11кл), Завертана Алона (10кл), Костівська Софія(9кл), Піпко Маргарита (6кл); ІІ місце –Тарасюк Юлія (8кл), Кротик Мар’яна (7кл); ІІІ місце – Лозова Ангеліна (5кл),Ганич Олександр (7кл).

06 травня 5-11 класи змагалися у конкурсі пісні і строю «Наша сила в ділі, в слові, ми за мир служить готові!» І місце – 10,9 класи; ІІ місце - 8 клас; ІІІ місце – 5,6,7 класи.

Протягом тижня в усіх класах були проведені тематичні виховні години.

07 травня школа взяла участь у святковому концерті до Дня Перемоги, який підготували учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури.

09 травня учні та вчителі взяли участь в урочистій ході та мітингу біля обеліска Слави та братської могили і поклали вінки до всіх пам’ятних знаків на території села.

В.О.Сухомлинський підкреслював, що одним лише заучуванням патріотичної моралі неможливо виховати патріота. Ідеї усвідомлюються і стають переконаннями лише за умови їх підтвердження життям, практичною діяльністю, бо «справжній дійовий патріотизм, який виявляється в повсякденній чорновій праці, скупий на слова й багатий на конкретні справи.»

 Ми, педагоги, намагаємося відкрити перед кожним вихованцем усі джерела, якими живиться почуття любові до Батьківщини. Це й природа рідного краю, і мати з батьком, і рідне село, і славне минуле Вітчизни, її героїчна історія. Діти, підлітки, беручи активну участь у посильній для них краєзнавчій роботі, долучаючись до справи своїх прадідів, дідів, батьків, усвідомлюють себе як частина народу, в них формується національна свідомість, виховується любов до отчого краю – рідного куточка, «малої» Батьківщини як невіддільної частини «великої» Батьківщини. Тоді і з’являється особиста зацікавленість у долі Вітчизни, почуття особистої причетності до всього, що діється в рідній землі. Адже патріотами не народжуються, ними стають.

Детальніше в цій категорії: « Останній дзвоник
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі