Вечір "Українкою я народилася"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Не одні хани у полон мене брали,

Били-вбивали, на чужину гнали,

А я не скорилася, із сльози відродилася,

Українкою ж я народилася…

Кажуть люди я сама, наче квіточка,

Що пливуть мої слова, як та річечка,

Що душа моя співає, мов сопілочка.

А я просто українка, україночка…

Україна славиться своїми красунями здавна. Їм у всі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, багата фантазія і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю.

Багатьма такими рисами наділені і дівчата 9-11 класів Бузівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 10 березня вони брали участь у вечорі відпочинку для старшокласників «Українкою я народилася…», який підготували учні 9 класу (класний керівник Каландій Н. Ф.).

На учасниць чекали найрізноманітніші завдання : від творчого представлення у національному одязі до демонстрації вокальних, кулінарних та інтелектуальних здібностей, а ще перевірка обізнаності народних традицій .Всі переконалися, що дівчата – справжні україночки, талановиті, творчі, розумні та красиві. Всі конкурсантки були неперевершеними і отримали дипломи - нагороди.

Ми повинні думати про Україну сьогодні, і про те, якою вона буде в ХХІ столітті, якою залишимо її в спадок нащадкам. Олександр Довженко писав: «Сучасне завжди знаходиться в дорозі з минулого в майбутнє». І , дійсно, яким би шанованим і величним не було наше минуле, яким би прекрасним не уявлялось нам майбутнє, живемо ми сьогодні. І чи будуть поважати нас наші діти, пишатимуться нами наші нащадки , вирішується сьогодні і залежить тільки від нас.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі