Тиждень іноземних мов

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Звіт проведення Тижня іноземних мов

Відповідно до річного та місячного планів роботи школи на 2016-2017 навчальний рік з метою залучення учнів до позакласної роботи, удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроках англійської та німецької  мов, розширення словникового запасу учнів та їхнього світогляду, розвитку творчих здібностей , в період з 06 .02. по 10.02.2017 року в школі був проведений Тиждень іноземних мов під керівництвом учителів англійської мови Шульги С. Г., Завертаної Т. Ю. та учителя німецької мови Каландій Н.Ф.

До проведення Тижня були залучені всі вікові групи дітей: від початкової школи до старшокласників.

Девіз Тижня: « Мови – це не мури навколо країн, а мости між ними».

Розпочався Тиждень тематичною лінійкою «Цікаві факти про іноземні мови». В цей день були організовані весела перерва “ Let's Have Fan” для учнів 1-4 класів та інтерактивна перерва “Wissen ist Macht“ для учнів 5-6 класів, в яких школярі проявили кмітливість та знання іноземних мов.

07 лютого відбувся круглий стіл « Огляд німецької преси» та усний журнал “February 7 is Safer Internet Day”. У цей день учні 6-8 класів взяли активну участь у вікторині “Grammar Without a Hammer”.

У рамках Тижня школярі готували та презентували групові проекти «Звичаї та традиції свят в Україні, Великій Британії та Німеччині». Учні мали змогу ознайомитися з історією, культурою, традиціями та святами  країн.

Художній вернісаж «Світ очима дітей» зацікавив чимало дітей 1-6 класів, які представили різнопланові творчі роботи.  

Конкурс читців-декламаторів поезій англійських та німецьких класиків            « Поетична вітальня» серед учнів 6-11 класів був проведений 08 лютого. Переможцями конкурсу  у номінації «Англійська мова» стали  Данилюк О. (6 кл.), Фурта Л.(8 кл.), Хуторянський О. (11 кл.), Костівська С. (10 кл.).

У номінації « Німецька мова» перемогу здобули Кротик М. (8кл.), Костівська С.(10 кл.).

У четвер 09 лютого учні 5 класу інсценізували казку “Sleeping Beauty”. Вони показали не тільки  уміння розмовляти англійською мовою, але й продемонстрували свої акторські здібності.

Цікавим та захоплюючим виявився пісенний фестиваль «Міні-Євробачення». Учні Єршова А., Петращук С., Завертана А. (11 кл.),Шилюк В.(10 кл. ),Піпко М. (7кл.), Данилюк О. (6 кл.)  показали свою майстерність у виконанні пісень іноземними мовами.

Завершився Тиждень 10 лютого конкурсом на кращу мультимедійну презентацію «Вивчаємо іноземні мови» та акцією «Напиши листа закордонному другу».

Тиждень показав, що більшість учнів  мають достатній словниковий запас, цікавляться англійською та німецькою мовами, добре орієнтуються в культурі, побуті, звичаях та традиціях країн, мова яких вивчається. Школярі отримали не лише практичний досвід в оволодінні іноземними мовами, а й моральне, етичне та  естетичне задоволення.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі