Тиждень військово-патріотичного виховання

Відповідно до плану роботи школи з 03 до 09 травня 2017 року в Бузівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився Тиждень патріотичного виховання «Хто не знає минулого, той не вартий майбутнього!» під девізом: « Ніхто не забутий, ніщо не забуто!»

03 травня була проведена акція «Забуті могили». Школярі упорядкували місця поховань на території села, висадили квіти.

 04 травня відбувся конкурс читців-декламаторів «Ми вдячні вам за мирне небо».

І місце Завертана Альона (11кл), Лозова Тетяна(9кл), Білоброва Анна (7кл); Ткаченко Аріна (3кл), Данилюк Ольга (6кл);

ІІ місце – Кравець Ліля(10кл), Завертана Марія (8кл), Федорчук Каріна(2-Бкл);

ІІІ місце – Фурта Василь (2-А кл). 4та 5 клас не взяли участі в конкурсі.

В цей день також була оголошена акція «Подаруй оберіг солдату». Учні виготовили для воїнів АТО браслети, ляльки-мотанки, маки-значки.

05 травня учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Війна очима дітей».

Відзначені роботи Лєбєдєвої Яни (2-А), Скоромної Яни (2-Б), Любківської Богдани, Безреброї Анастасії, Каландій Вікторії,Чуднівця Ростислава, Флорінського Артема (3кл). Для учнів 5-11 класів проводився конкурс Бойових листків. І місце -11 ,10,9,5 класи,

ІІ місце - 6,8 класи. 7 клас не взяв участі в конкурсі.

А волонтери долучилися до акції «Доброго ранку, ветеране!», відвідали і привітали ветеранів та учасників бойових дій.

05 травня 3-11 класи змагалися у конкурсі військово-патріотичної пісні «Пісне, душу возвелич». І місце – 11,9, 6,3 класи; ІІ місце – 10, 8, 5, 4класи; ІІІ місце – 7 клас.

Протягом тижня в усіх класах були проведені уроки мужності.

07 травня школа взяла участь у святковому концерті до Дня Перемоги , який підготували учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури.

09 травня учні та вчителі взяли участь в урочистій ході та мітингу біля обеліска Слави та братської могили і поклали квіти до всіх пам’ятних знаків на території села.

Метою тижня військово-патріотичного виховання було відкрити перед кожним вихованцем усі джерела, якими живиться почуття любові до Батьківщини. Це й природа рідного краю, і мати з батьком, і рідне село, і славне минуле Вітчизни, її героїчна історія. Діти, беручи активну участь у посильній для них краєзнавчій роботі, долучаючись до справи своїх прадідів, дідів, батьків, усвідомлюють себе частиною народу, в них формується національна свідомість, виховується любов до отчого краю – рідного куточка, «малої» Батьківщини як невіддільної частини «великої» Батьківщини. Так і з’являється особиста зацікавленість у долі Вітчизни, почуття особистої причетності до всього, що діється в рідній землі. Адже патріотами не народжуються, ними стають.

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі