Тиждень початкової школи

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

 

ПОНЕДІЛОК

МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА

 1. Урочиста лінійка відкриття Тижня початкової школи
 2. Виставка малюнків «Я люблю Україну»
 3. Конкурс читців «Що не ягідка калини, то вірш про щастя Батьківщини»
 4. Флешмоб «Одягни вишиванку»
 5. Віртуальна подорож «Неповторні куточки Черкащини»

 

ВІВТОРОК

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

 1. Вікторина «Знавці української мови»
 2. Гра-змагання «Золоті зернятка для знавців народної мудрості»
 3. Конкурс на кращий зошит з української мови «Зошитове свято»
 4. Конкурс «Скоро мовлю скоромовку»
 5. Конкурс «В гостях у пані Каліграфії»

 

СЕРЕДА

ДЕНЬ ТАЛАНТІВ

 1. Віртуальна подорож «В піснях душа народу»
 2. Конкурс рухливих ігор на перерві «Грайлики»
 3. Виготовлення композицій «Творимо дива своїми руками»
 4. Ярмарок домашньої випічки «Смакота»

 

 ЧЕТВЕР

ДЕНЬ ЕРУДИТІВ

 1. Цікава математика для першокласників (задачі-вірші,задачі-загадки)
 2. Клубочок математичних заморочок «Усний рахунок із задоволенням»
 3. Конкурсна програма «Шанувальники математики»
 4. Конкурс на кращий зошит з математики «Мій зошит посміхається»
 5. Конкурс-гра «Кросвордний єралаш»

 

П’ЯТНИЦЯ

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

 1. Спортивні змагання «Сильні, сміливі, спритні»
 2. Весела перерва «Розучування народних ігор»
 3. Гра-тренінг «Складаємо правила здоров’я»
 4. Виховний захід «Харчуйся правильно»
 5. Підведення підсумків роботи Тижня початкової школи. Нагородження переможців

 

З 26 вересня по 30 вересня  2016 року в Бузівській загальноосвітній школі

І-ІІІ  ступенів проводився Тиждень початкової школи. Тиждень розпочав роботу згідно навчально-виховного плану району та школи, у відповідності до основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх закладів України.

Мета Тижня початкової школи полягає в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів.

Форми реалізації цієї мети направлені на виявлення найбільш творчих учителів, обдарованих учнів; на виявлення кращого педагогічного досвіду, інноваційних педагогічних технологій; на з’ясування  методичних умов, що забезпечують успішну діяльність учителів.

Наша школа - це навчальний заклад, що сприяє духовному збагаченню особистості, створенню умов для самореалізації учителів та учнів у різних видах творчої діяльності, задоволення їх потреб та інтересів, вихованню духовної культури та формуванню національної свідомості.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

Розпочався Тиждень урочистою лінійкою. Також учні початкових класів узяли участь у флешмобі «Одягни вишиванку».

До проведення тижня учні початкових класів готувалися заздалегідь. Тому першого дня було організовано виставку малюнків «Я люблю Україну» та конкурс читців «Що не ягідка калини, то вірш про щастя батьківщини», а також була проведена віртуальна подорож «Неповторні куточки Черкащини».

Переможцями у конкурсі малюнків стали:

2-А клас – Стецюк А., Куба В., Півторак С.;

2-Б клас – Скоромна Я., Флорінська М.;

3 клас – Шевченко А., Флорінський А., Черніченко Д.;

4 клас – Білоконь І., Черніченко Д., Кротик С.;

А найкращими читцями стали:

2-А клас – Півторак С., Куба В.;

2-Б клас – Федорчук К., Яремчук К., Килимник О.;

3 клас – Каландій В., Ткаченко А.;

4 клас – Хуторянська В., Черніченко Д., Стецюк А., Бадера Вл.

Протягом дня діти проводили флешмоб в українських костюмах. Всі учні початкових класів взяли участь в конкурсі на кращого учня початкової школи. Перемогу виборола учениця третього класу Каландій Вікторія.

27 вересня -  День рідної мови. Цього дня в кожному класі на уроці мови були проведені конкурси, змагання, вікторини. Вихователь ГПД Обложок Н.В. провела конкурс «В гостях у пані Каліграфії». В четвертому класі була проведена гра-змагання «Золоті зернятка для знавців народної мудрості». Найкмітливішим  у цій грі була Хуторянська Вероніка. Під час великої перерви провели конкурс «Скоро мовлю скоромовку». Найкращою у цьому конкурсі була учениця першого класу Костан Анастасія.

Класи змагалися між собою на краще знання прислів’їв та приказок. Перемогли учні третього класу. У номінації «Знавець рідної мови» перемогла учениця третього класу Каландій Вікторія.

28 вересня – День талантів. Цього дня учителем О.М.Білоброва була проведена віртуальна подорож «В піснях душа народу». Всі присутні були приємно вражені вокальними даними учениці третього класу Ткаченко Аріни, а також учениці 2–А класу Півторак Софії. На перерві педагог організатор провів конкурс грайливих ігор «Грайлики». Також учні початкових класів взяли участь у виготовленні композицій «Творимо дива своїми руками». Перемогу здобув учень третього класу Чуднівець Ростислав. Але найбільше в цей день учням сподобалася ярмарка домашньої випічки «Смакота».

Серед учнів початкових класів були проведені два конкурси «Кращий писар» та «Майстер з навички читання». За умовами конкурсів діти змагалися в каліграфічному списуванні та в темпі читання невідомого тексту за одну хвилину.

За результатами конкурсу «Кращий писар» місця розподілилися таким чином:                                                   

2–А клас — Фурта В., Півторак С.;

2–Б клас — Рижканич М., Скоромна Я.; Федорчук К.; Килимник О.;

3 клас — Обложок С.; Каландій В.;

4 клас — Музика Вл., Стецюк А., Черніченко Д.; Кротик С.;

 

29 вересня – День ерудитів. Цього дня під час проведення конкурсів, міні-вікторин, інтелектуальних шоу відбуваються перші самостійні відкриття дитини. Нехай вони навіть невеличкі, і, на перший погляд, незначні, та в них – паростки майбутнього інтересу до науки, до навчання. Реалізовані  дитячі можливості стимулюють інтерес до пізнання нового. Для успішного проведення Тижня учителі та вихователь провели підготовчу  роботу, яка стосувалася усього Тижня і окремих його етапів. При складанні плану заходів вчителі врахували побажання та інтереси дітей. Для цього ми організували «Ярмарку цікавих ідей» і в кожному класі «Скриньку побажань». Для учнів було дуже важливо те, що вони були ініціаторами якоїсь вікторини, конкурсу чи гри. Учні четвертого класу запропонували конкурсну програму «Шанувальники математики», а учні третього класу — конкурс-гру «Кросвордний єралаш». За результатами конкурсу серед команд учнів 3–4 класу місця розподілили таким чином:

І місце – команда учнів 4-го класу на чолі з капітаном Стецюком Андрієм;

ІІ місце - команда учнів 3-го класу на чолі з капітаном Каландій Вікторією.

 

30 вересня – День здоров’я. Цього дня учнями других класів були проведені спортивні змагання «Сильні, сміливі, спритні». Перемогу здобули учні 2–Б класу. Для учнів початкових класів було проведено гра-тренінг «Правила здорового харчування» (3 клас), а також виступ агітбригади четвертого класу «Безпека вуличного руху».

Закінчився тиждень початкової школи нагородженням переможців у різних номінаціях.

Детальніше в цій категорії: « День людей похилого віку
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі