Тиждень правової освіти

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Одним із аспектів всебічного розвитку особистості є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони. Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом соціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.

Правове виховання — виховна діяльність школи, сім’ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів. Мета правового виховання учнів полягає у формуванні в учнівської молоді правової культури громадянина України: свідомого ставлення до своїх прав, обов’язків перед суспільством і державою, глибокої поваги до законів і правил людського співжиття.

З 3 жовтня по 8 жовтня 2016 року у Бузівській загальноосвітній школі проходив тиждень правової освіти. Були заплановані такі заходи.

  1. Виховні години «Безпека руху на дорозі» у початкових класах. Було організовану виставку у шкільній бібліотеці «Твої права та обов’язки».
  2. Засідання круглого столу «Вчимося бути громадянами» у 10 класі.
  3. Година спілкування з практичним психологом «Дитина — дзеркало суспільства» у 5 класі.
  4. Конкурс дитячих малюнків «Право в моєму житті»
  5. Диспут «Мої шкільні права та обов’язки» у 9 класі.
  6. Зустріч із представниками правоохоронних органів.
Детальніше в цій категорії: « Сімейна розмова 8 клас
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі